Pasiruošimo mokyklai rankos lavinimo studija

Užsiėmimai vyksta darželyje mokyklėlėje „Strazdanėlės“, adresu Mokyklos g. 6, Vilniuje. Laikas derinamas individualiai su mokytoja tel. 8 671 041 65.

Programa skirta būsimiems pirmokams. Tinkama ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams. Mokytoja dirba pagal metodiką, kuri lavina grafinę mąstyseną, formuoja rašymo įgūdžius, stiprina smulkiąją motoriką, riešo ir pirštų raumenukus. Kairiarankiams vaikams profesionaliais patarimais ir specialiai pratimais padeda įveikti su rašymu susijusias kliūtis.

Mokytoja Nijolė Urbaitė yra sukaupusi didelę patirtį, dirbdama dailės mokytoja ir Valdorfo pradinių klasių mokytoja. Ji – diplomuota Rudolf Steiner mokytojų seminarijos absolventė. Po studijų atlikusi praktiką Danijos, Vokietijos, Austrijos, Lenkijos ir Šveicarijos Valdorfo mokyklose.

Užsiėmimai vyksta darželyje mokyklėlėje „Strazdanėlės“
(Mokyklos g. 6, Jeruzalėje)

Antradieniais, Trečiadieniais
I grupė 16.30 - 18.00 val.
II grupė 18.00 - 19.30 val.
(laikas tvirtinamas individualiai su mokytoja tel. 8 671 041 65)

Pasiruošimo mokyklai programa skirta būsimiems pirmokams ir tiems, kuriems sunkiau sekasi ir reikia papildomos pagalbos. Programa tinkama ir kairiankiams, ir dešiniarankiams. Mokytoja kairiarankė, tad turi specialią metodiką ir praktinę patirtį, kuri padeda kairiarankiams įvaldyti rašymo įgūdžius.

Mokytoja Nijolė Urbaitienė – pedagogė, sukaupusi didelę patirtį dirbdama dailės mokytoja ir Valdorfo pradinių klasių mokytoja. Ji – diplomuota Rudolf Steiner mokytojų seminarijos absolventė. Po studijų atlikusi praktiką Danijos, Vokietijos, Austrijos, Lenkijos ir Šveicarijos Valdorfo mokyklose.