Kviečiame į rudens sutiktuvių eiseną UŽ MAŽĄ ŽMOGŲ

Esi mažas ar didelis prisijunk ir drauge sukurk didelę eiseną už MAŽĄ žmogų!

P. Mašiotas yra pasakęs: „Neužgauk mažo, nes jame didelį užmuši". Savo veiklos 30 metų jubiliejų švenčiančios „Strazdanėlės", rugpjūčio 31 d. (penktadienį) „Sostinės dienų“ dalyviams ir svečiams dovanoja spalvingą šventinę EISENĄ UŽ MAŽĄ ŽMOGŲ Vilniaus senamiesčio gatvėmis ir triukšmingą mažų ir didelių žmonių diskoteką Bernardinų sode. Tradiciškai renginio dalyviams esame paruošę šventinių dovanėlių ir linksmybių. 

Kiekvienas, kuriam rūpi mažas žmogus, su savo šeimos nariais, draugais, giminiečiais galite prisijungti prie eisenos betkuriame jos etape. (Ypač laukiame šeimų, mūsų bendruomenės narių užaugusių, buvusių ir esamų ar norinčių prisijungti prie STRAZDANIUKŲ bei mūsų projektų dalyvių: Vilniaus mažojo teatro aktorių, draugų muzikantų, atlikėjų, kitų aktyvių ikimokyklinio, pradinio, meninio ugdymo įstaigų atstovų!). 

PRELIMINARI EISENOS PROGRAMA 
(tarpinių stotelių laikus dar patikslinsime renginiui artėjant): 

13:00 Eisenos dalyvių susirinkimas, rikiavimasis, „Vasaros kilimo“ piešimas ant asfalto plytelių, Kudirkos aikštėje (arčiau Vyriausybės rūmų)

13:30 – 15:15 Eisena judės maršrutu V. Kudirkos aikštė - Gedimino pr. - Odminų skveras - Universiteto g. - I poilsio ir linksmybių stotelė Daukanto aikštėje – toliau eisena judės Universiteto g. - B. Radvilaitės g. - Pilies g. - Literatų g. - A. Volano g. - II poilsio ir linksmybių stotelė prie Švietimo ir mokslo ministerijos (Volano g. 2) toliau visi judėsime Šv. Mykolo g. - Maironio g. - iki Bernardinų sodo (Sereikiškių parkas)

15:30 – 16:30 šventinės linksmybės, diskoteka, dovanėlės ir fotosesijos ant jubiliejinio suoliuko vaikams ir ne vaikams Bernardinų sode su darželiu - mokyklėle „Strazdanėlės“ ir jų draugais.

Ši eisena – apie Strazdanėles, ikimokyklinį ugdymą, apie tai – kaip, už ką ir dėl ko dirbome tiek metų. Dažniausiai tyliai ir kantriai, nepastebimai, iš širdies į širdį – Jūsų vaikams, už Jūsų šeimas, su Jumis. Mums visiems tai – labai svarbu, nes keliaudami lankysime, dėkosime ir bendrausime su aukščiausiais valdžios atstovais, bei tais, kurie priima sprendimus ir kuria iniciatyvas įtakojančias mūsų šeimų gyvenimą.

Susitikime rugpjūčio 31 d., penktadienį, 13:00-17:00 val., Vilniaus senamiestyje ir Bernardinų sode draugiškai ir šeimyniškai pasibūti.

Daugiau informacijos, norintiems prisijungti diesniu būriu ar sužinoti daugiau: tel. +37065593188 (atsilieps Birutė) arba el. p. studijos@stazdaneles.ltVisos naujienos ir straipsniai