Projektas SPALVOTA NUOTAIKA tobulina kolegų įgūdžius

Kartu su darželio-mokyklėlės „Strazdanėlės“ mokytojomis, seminaro lektorėmis Sonata Latvėnaite-Kričeniene, Ilona Kvietkute ir Kristina Jasiukonyte , skirtingais muzikos ritmais žengėme spalvota dailininko palete ir bei gausiam ugdytojų būriui  praktiškai pristatėme  vykdomą projektą "Spalvota nuotaika", padedantį plėsti įvairias ikimokyklinio amžiaus vaikų, augančių globos įstaigose, kompetencijas.  Seminare dalyvavo skirtingų ikimokyklinių įstaigų mokytojai socialiniai darbuotojai, muzikos, dailės mokytojai, meno terapijos specialistai ir logopedai.  Būta daug žaidimų, judesio ir kūrybinio įkvėpimo su „Strazdanėlių“ mokytojomis. Kaip rašė viena seminaro dalyvė – „Kaip buvo gera tas dvi dienas pabūti tarp savo likimo sesių. Išvykau „pasikrovusi“, įkvėpta bei tikra – einame teisingu keliu. Tik atradusios savo šviesą, galime šviesti mūsų auklėtiniams. Daugiau informacijos apie seminarą rasite VŠĮ VAIKAS IR MUZIKA paskyroje ŠIOJE NUORODOJE.

Projektas SPALVOTA NUOTAIKA, tai integruota edukacinė pamoka - seminaras, su kuria keliaujame per Lietuvoje veikiančius sutrikusio vystimosi kūdikių namus, bei pasitelkdami skirtingų žanrų ir stiliaus muziką ir dailės spalvas ugdome ir skatiname ikimokyklinio amžiaus vaikų socialines, kultūrines ir  verbalines kometencijas. Vaikai, pasitelkdami menines raiškos priemones atsiskleidžia, mokosi veikti individualiai ir komandoje, kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, išreikšti save.

Šį projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Ačiū ir projekto partneriui UAB MUZIKIJA, už įgarsinimo paslaugas.Visos naujienos ir straipsniai