Projektas SPALVOTA NUOTAIKA aplankė Klaipėdą

Besibaigiantis lapkritis, subūrė prasmingam susitikimui su Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų bendruomene. Jaukiame pušyne įsikūrusi įstaiga sutiko itin šiltai, o mes ir vėl žaidėme su vaikais spalvomis, muzika ir dalinomės gera nuotaika bei patirtimi.

Įstaigos bendruomenės įspūdžius skaitykite ŠIOJE NUORODOJE, o mes džiaugiamės, kad čia sutikome nuoširdžiai savo darbą mylinčių žmonių ir visą būrį žingeidžių vaikų. 

Projektas SPALVOTA NUOTAIKA, tai integruota edukacinė pamoka - seminaras, su kuria keliaujame per Lietuvoje veikiančius sutrikusio vystymosi kūdikių namus, bei pasitelkdami skirtingų žanrų ir stiliaus muziką ir dailės spalvas ugdome ir skatiname ikimokyklinio amžiaus vaikų socialines, kultūrines ir verbalines kompetencijas. Vaikai, pasitelkdami menines raiškos priemones atsiskleidžia, mokosi veikti individualiai ir komandoje, kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, išreikšti save.

Šį projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. Ačiū ir projekto partneriui UAB MUZIKIJA, už įgarsinimą ir transportavimo paslaugas.Visos naujienos ir straipsniai