Lapkričio 1-oji nedarbo diena.

Šį pusmetį nagrinėjame ir žaidžiame senovės Baltų tema. Kalbame apie protėvius, jų garbintus dievus, namus ir jų sergėtojus tad artėjant Vėlinėms gera prisiminti tradicijas ir jau išėjusius savuosius. O dar svarbiau keliaujant ir lankant juos susitikti su artimaisiais. Kada gi daugiau jei ne šiuo laikotarpiu galime atverti širdis ir pasidalinti gyvais prisiminimais.

Rūpinkimės tais, kuriems reikia pagalbos šiandien, o lankydami kapus nepamirškite vartoti atsakingai ir mažiau teršti aplinką. Prisijunkite prie Socialiniame tinkle Facebook paskelbtos akcijos #VienaŽvakė2016

Per Vėlines nupirksime ir kapinėse paliksime apie 2 mln. stiklinių žvakidžių. Tik maža dalis to stiklo bus surūšiuota ir perdirbta, o tonos šimtmečiams nuguls sąvartynuose.
Visuomeninė organizacija „Lapkričio 2-osios draugija“ ragina savo pagarbą artimiesiems išreikšti viena žvakele arba rinktis gamtą tausojančias daugkartinio naudojimo žvakes ir tokiu būdu mažiau teršti aplinką.

Pasidalink ir pakviesk savo artimuosius, draugus prisijungti prie šios akcijos. Nepamiršk prie nuotraukos paaiškinti ir akcijos esmės, bei pakviesk savo artimuosius vartoti atsakingai!

#VienaŽvakė2016 Sudėkime savo jausmus, atmintį ir pagarbą artimam į VIENĄ ŽVAKĘ. Tikiu, kad mano saikingas vartojimas išsaugos švarią aplinką ateities kartoms. O pinigus, kuriuos sutaupysiu aš paaukosiu geriems darbams, paaukodamas stokojantiems.

 Visos naujienos ir straipsniai