Naujienos ir straipsniai

Daželio vaikų senelius ir tėvus kviečiame į Senelių šventę
2014-11-17
Lapkričio 28 dieną, penktadienį, 18 val. darželio „Strazdanėlės“ vaikai kviečia į senelių šventę. Daugiau informacijos naujienoje.
Plačiau

Kviečiame į mūsų Edukacinę šeimų erdvę Litexpo parodoje „Vaikų šalis“!
2014-10-31
Mokyklėlė „Strazdanėlės“ Lapkričio 21-23 d. Litexpo parodoje "Vaikų šalis" kviečia jus pažinti ir pasigaminti pasaulio muzikos instrumentus! Edukacinėje šeimų zonoje Jūsų lauks specialiai šiam renginiui sukurtas MUZIKINIS TIPI, NET DVI PARODOS ir ypatinga EDUKACINĖ PROGRAMA VISAI ŠEIMAI. Ateikite pasisemti idėjų!
Plačiau

Kviečiame prisijungti prie Gerumo akcijos
2014-10-30
Tarp to ką išmetame, yra daug gerų ir naudingų dalykų. Artėjant Vėlinėms ir Visų Šventųjų dienai "Strazdanėlės" prisimena senųjų lietuvių papročius ir jų dosnumą nepasiturintiems. Kviečiame Jus visus prisidėti prie mūsų organizuojamos Gerumo akcijos ir iki pat Kalėdų į mokyklėlę atnešti tai ko Jiems labiausiai reikia.

Plačiau

Lapkričio 1 d. šeštadienį, mokyklėlė nedirbs
2014-10-27
Visų Šventųjų diena tai – diena, kurią ne mes, o mūsų kažkas laukia. Aplankykite savo artimuosius ir jau išėjusiųjų kapus, prisiminkite juos bei sukalbėkite vieną kitą maldelę. Vėlinių savaitgalį nepamirškite senųjų tradicijų.

Plačiau

Socialinė iniciatyva "Spalis - senelių mėnuo" baigėsi
2014-10-24
Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga (švenčiama spalio 1d.) Ateities mokyklėlės "Strazdanėlės" edukologės senjorus pakvietė į nemokamų renginių ciklą. Jau antrus metus organizuojamos iniciatyvos tikslas paskatinti senelius daugiau laiko praleisti su savo anūkais ir pasidalinti idėjomis bei patarimais kaip šį laiką praleisti prasmingai.
Plačiau

Darželio „Strazdanėlės“ vaikai tyrinėjo Vilniaus oro uostą
2014-10-20
Turėjome įdomią, draugišką, pilną įspūdžių ir netikėtumų kelionę. Linksmi vaikų pokalbiai pakeliui ir trumpi kelionės įspūdžiai..
Plačiau

Kviečiame į baigiamuosius nemokamų renginių ciklo „Spalis – SENELIŲ MĖNUO“ renginius
2014-10-20
Šią savaitę laukia net du susitikimai. Ketvirtadienį su šeimų psichologe Silva Striunga kalbėsime tema „Ar tikrai seneliai gali lepinti, o tėvai turi auklėti?“. Čia laukiame tik suaugusių. Tuo tarpu penktadienį į paskutinį senjorų su anūkais susitikimą šiais metais, pakvies keramikė Rita Matulienė.
Plačiau

Muzika vaikams: paprastai, bet efektingai
2014-10-16
Mokyklėlės "Strazdanėlės" vadovė, edukologė ir muzikos mokytoja Sonata Latvėnaitė-Kričenienė spalio 16 d. patirtimi dalinosi su Kauno ikimokyklinių įstaigų muzikos mokytojų draugijos nariais. Susitikimo metu kalbėta apie tai kas mums svarbu - kūrybiškumą ir motyvaciją kasdieniame pedagogo darbe.
Plačiau

Tarptautinę šypsenos dieną startavo socialinė iniciatyva "Spalis - senelių mėnuo"
2014-10-03
Kasmet, spalio 1 d. švenčiame Tarptautinę pagyvenusių žmonių ir Muzikos dieną. O mes, šias dvi progas atšventėme spalio 3 d. susibūrę į pirmą socialinės iniciatyvos "Spalis - SENELIŲ MĖNUO" susitikimą. Jūsų dėmesiui susitikimo įspūdžiai ir akimirkos.
Plačiau

Kviečiame registruotis ir prisijungti prie mūsų socialinės iniciatyvos
2014-09-23
Spalis - SENELIŲ MĖNUO. Jau antrus metus Vilniaus mokyklėlė visai šeimai “Strazdanėlės” kviečia senelius su anūkais į NEMOKAMŲ užsiėmimų ciklą, pasisemti idėjų prasmingam laisvalaikiui bendrai veiklai! Mokyklėlės "seniokams", kuriuos spalį į pamokėles atlydės seneliai - 4 kartų abonemento kainai taikysime 20 poc. nuolaidą. Naujienoje plačiau apie šią mūsų iniciatyvą.
Plačiau

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13