Naujienos ir straipsniai

Dėl šalčių sausio 7 d. (šeštadienį) pamokėlės nevyks
2017-01-06
Šaltukas spaudžia. Norime informuoti, jog šį šeštadienį Vilniaus ir Panevėžio mokyklėlėse pamokėlės nevyks. Vilniaus mokyklėlės vaikus, kurie labai mūsų pasiilgo ir iki kito šeštadienio laukti nekantru, kviečiame atvykti kitu laiku. Skaitykite naujienoje
Plačiau

Jaukių šventinių susitikimų ir sėkmingų ateinančių!
2016-12-24
Siųsdami šventinius linkėjimus džiaugiamės, kad elnias devyniargis ant savo ragų mums atneša ne tik saulę ir ilgesnes dienas, bet ir naują klasikinės muzikos projektą – „Vienaragio mįslė“ kurį pamatysite jau sausio 22 d., Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Į pamokėles sugrįžtame sausio 4 d. Jums įprastu laiku – pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir šeštadieniais.
Plačiau

Muzikinė premjera jau sausį!
2016-12-12
Kviečiame į susitikimą sausio 22 d. (sekmadienį), 12 val. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje (Aušros vartų g. 4). Keliaudami kartu su „Vienaragio mįslė“ herojais patirsite įvairiausių netikėtumų ir stebuklų. Istoriją muzikos garsais pasakos trijų kartų atlikėjai – jaunieji „Stazdaniukai“, paaugusios „Liepaitės“ ir tikri profesionalūs muzikantai.
Plačiau

Kaukučių Kalėdos
2016-12-05
Kaip ir kasmet, strazdanėlių bendruomenė švenčia temines Kalėdas (visą pusmetį mokėmės ir pažindinomės su senovės Baltų tradicijomis, dievais ir deivėmis). Tad šiemet kartu švęsti kviečia KAUKUČIŲ KALĖDOS!
Plačiau

Lapkričio 1-oji nedarbo diena.
2016-10-28
Norime informuoti, kad mokyklėlė nedirbs tik antradienį, lapkričio 1-ąją. Spalio 29 d. ir 31 d. mūsų mokytojos Jūsų laukia pamokėlėse. Be to, mes kviečiame prisijungti prie akcijos #VienaŽvakė ir vartoti atsakingai.
Plačiau

Kviečiame dalyvauti pirmąjame komandiniame „Lietuvos dėlionių čempionate"
2016-10-27
Šiemet Vilniaus „Stazdanėlės“ tavo oficialiu parodos „Vaikų šalis“ renginių partneriu. Paroda „Vaikų šalis“ vyks š.m. lapkričio 25-27 d. Bendradarbiaudami su įvairiais partneriais kviesime į gausybę renginių parodos metu. Taigi Jums pirmasis kvietimas – kartu su partneriais ogranizuojame Pirmąjį komandinį „Lietuvos dėlionių čempionatą“. Visus dėlionių entuziastus kviečiame nesnausti, registruotis ir dalyvauti.
Plačiau

Spalį startuoja tradicinis „Senelių mėnuo“
2016-09-29
Tris spalio ketvirtadienius (Spalio 6 d., 13 d., 20 d.) nuo 18.15 val. praktiniai susitikimai senjorams su anūkais jaukiuose muzikos, judesio, dailės užsiėmimuose su profesionaliomis pedagogėmis. Vietų skaičius ribotas, todėl būtina registruotis iš anksto užpildant šią registracijos anketą: https://goo.gl/forms/MYdZcp2iFBriZKJf1
Plačiau

Skelbiame Vilniaus mokyklėlės užsiėmimų tvarkaraštį.
2016-08-29
Naujokų laukiame atvirų durų dienoje, kuri vyks Jeruzalės mokyklėlėje, rugsėjo 2 d. (penktadienį) 18.15 val. adresu Mokyklos g. 6. (šis susitikimas tik tėvams, tad ateikite be vaikų). O visus "seniokus" grįžtančius po vasaros atostogų kviečiame, pasirinkus jums patogiausią laiką, užpildyti registracijos anketą: https://goo.gl/forms/KXr8dS8DdCBuxwYF2
Plačiau

Kviečiame į mokyklėlės „Strazdanėlės“ ir privačios muzikos mokyklos „Vaikas ir muzika“ atvirų durų dienas
2016-08-02
Šiemet MOKYKLĖLĖS „Strazdanėlės“ ir PRIVAČIOS MUZIKOS MOKYKLOS „Vaikas ir muzika“ NAUJI MOKSLO METAI STARTUOJA RUGSĖJO 5 d. Visą informaciją apie atvirų durų dienas bei VASAROS PAMOKĖLES rasite naujienos viduje.
Plačiau

Kviečiame į Kristupo vasaros festivalio renginius!
2016-07-01
Jau rugpjūtį laukiame visų Kristupo festivalio renginiuose. Į tradicinius vargonų, fortepijono, muzikinių piknikų ciklus, įsilies ir koncertai vaikams. Specialias programas jums paruošė Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir ankstyvojo meninio ugdymo mokyklos „Strazdanėlės“ komanda. Apie viską sužinok iš pirmų lūpų.
Plačiau

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9