Naujienos ir straipsniai

Kviečiame dalyvauti labdaros projekte!
2017-03-08
Visą darželio - mokyklėlės „Strazdanėlės“ bendruomenę raginame prisijungti prie kilnios akcijos VAIKAS - VAIKUI, kuri skirta nepagydomai sergantiems vaikams. Aukodami savo vaikų daiktus, išaugtus rūbelius, žaislus „Mamų mugei“, juos pardavus gautas lėšas organizatoriai skirs pirmojo Lietuvoje "hospiso" (specialių slaugos namų plėtrai). Prie jau dabar veikiančio centro, bus įsteigtas naujas padalinys, skirtas vaikams sergantiems onkolginėmis ligomis.
Plačiau

Praktinis seminaras „NORIU SUSIKALBĖTI SU VAIKU“
2017-03-01
Kodėl vaikai neklauso? Kodėl jie mūsų negirdi? Kodėl nebeįmanoma su vaiku susikalbėti geruoju? Mamoms ir tėčiams, kurių vaikų amžius lopšio-pradinės mokyklos, siūlomas 10 sesijų praktinių įgūdžių ciklas „NORIU SUSIKALBĖTI SU VAIKU“. Jau nuo kovo 9 d. (ketvirtadienį).

Plačiau

Jūsų 2 % mums..
2017-03-01
Dėkojame tiems, kurie liko neabejingi ir praėjusiais metais pervedė 2 % mums. Jūsų parama suteikia galimybę vaikų ugdymui nupirkti naujausių priemonių, išleisti naujų muzikinių leidinių šeimai – suteikia džiaugsmo jų vaikystei. Primename kad 2 % paramą galite skirti iki gegužės 1 d.
Plačiau

LR PILIEČIO ŠIRDIES ŽEMĖLAPIS
2017-02-16
Vasario 16 -oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Galima sakyti – atkurtos Lietuvos gimtadienis. Kaip šiemet jį švęsite? Mes turime idėją Jums. Jei galėtume pažvelgti į tavo širdį, ką rastume jos viduje? Kartu su mūsų darželio-mokyklėlės „Strazdanėlės“ vaikais kurdami projektą „LR piliečio širdies žemėlapis“ sveikiname Lietuvą ir jos piliečius su atkurtos valstybės gimtadieniu bei kviečiame prie šios iniciatyvos prisijungti ir jus!

Plačiau

Savaitgalį pristatyta nauja edukacinė knygelė „Vienaragio mįslė“
2017-01-23
Sausakimšoje Lietuvos nacionalinės filharmonijos salėje sausio 22 d. 12 val. pristatyta muzikinė premjera visai šeimai „Vienaragio mįslė“ . Tai – pirmoji edukacinio ciklo „Klasikinė muzika vaikams“ knygelė su kompaktine plokštele, kurioje gyvais instrumentais įrašytas Vokietijoje gyvenančios kompozitorės Dianos Čemerytės modernios klasikos kūrinys vaikams.
Plačiau

Dėl šalčių sausio 7 d. (šeštadienį) pamokėlės nevyks
2017-01-06
Šaltukas spaudžia. Norime informuoti, jog šį šeštadienį Vilniaus ir Panevėžio mokyklėlėse pamokėlės nevyks. Vilniaus mokyklėlės vaikus, kurie labai mūsų pasiilgo ir iki kito šeštadienio laukti nekantru, kviečiame atvykti kitu laiku. Skaitykite naujienoje
Plačiau

Jaukių šventinių susitikimų ir sėkmingų ateinančių!
2016-12-24
Siųsdami šventinius linkėjimus džiaugiamės, kad elnias devyniargis ant savo ragų mums atneša ne tik saulę ir ilgesnes dienas, bet ir naują klasikinės muzikos projektą – „Vienaragio mįslė“ kurį pamatysite jau sausio 22 d., Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Į pamokėles sugrįžtame sausio 4 d. Jums įprastu laiku – pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir šeštadieniais.
Plačiau

Muzikinė premjera jau sausį!
2016-12-12
Kviečiame į susitikimą sausio 22 d. (sekmadienį), 12 val. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje (Aušros vartų g. 4). Keliaudami kartu su „Vienaragio mįslė“ herojais patirsite įvairiausių netikėtumų ir stebuklų. Istoriją muzikos garsais pasakos trijų kartų atlikėjai – jaunieji „Stazdaniukai“, paaugusios „Liepaitės“ ir tikri profesionalūs muzikantai.
Plačiau

Kaukučių Kalėdos
2016-12-05
Kaip ir kasmet, strazdanėlių bendruomenė švenčia temines Kalėdas (visą pusmetį mokėmės ir pažindinomės su senovės Baltų tradicijomis, dievais ir deivėmis). Tad šiemet kartu švęsti kviečia KAUKUČIŲ KALĖDOS!
Plačiau

Lapkričio 1-oji nedarbo diena.
2016-10-28
Norime informuoti, kad mokyklėlė nedirbs tik antradienį, lapkričio 1-ąją. Spalio 29 d. ir 31 d. mūsų mokytojos Jūsų laukia pamokėlėse. Be to, mes kviečiame prisijungti prie akcijos #VienaŽvakė ir vartoti atsakingai.
Plačiau

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9